BA - Bosnian Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BA - Bosnian Army

Forum alijanse BA
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Savez sa drugim alijansama

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Popelix




Broj komentara : 28
Age : 43
Registration date : 2007-11-15

Savez sa drugim alijansama Empty
KomentarNaslov komentara: Savez sa drugim alijansama   Savez sa drugim alijansama EmptySat Nov 17, 2007 12:45 pm

Ponudio sam saradnju alijansi tm87, ako s njima sklopimo saradnju to ce onda biti pravo jos kadbi uspjeli nagovoriti da katapultiraju onog majmuna sto je dzingisa napao, e to bi bilo nesto.
Al saradnja ce ici tesko to je ipak alijansa meddju prvih 10
Na vrh Go down
maximian




Male Broj komentara : 40
Age : 41
Registration date : 2007-11-15

Savez sa drugim alijansama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Savez sa drugim alijansama   Savez sa drugim alijansama EmptySat Nov 17, 2007 2:11 pm

Svaka cast Popelix!
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Male Broj komentara : 22
Age : 49
Registration date : 2007-11-23

Savez sa drugim alijansama Empty
KomentarNaslov komentara: Mozeli neko pojasniti neke stvari?!   Savez sa drugim alijansama EmptyThu Nov 29, 2007 8:48 am

Pa dobro, jel mi glasamo za sklapanje saveza i/ili saradnje sa drugim alijansama ili je to samo reda radi?! Tek da znam na cemu smo i kako ova alijansa funkcionise!
pirat
Na vrh Go down
saboo




Broj komentara : 2
Age : 44
Registration date : 2007-12-10

Savez sa drugim alijansama Empty
KomentarNaslov komentara: Zasto   Savez sa drugim alijansama EmptyTue Dec 11, 2007 1:21 pm

Zasto ste prihvatili saradnju sa Cosa Nostra alijansom?
Na vrh Go down
Sponsored content





Savez sa drugim alijansama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Savez sa drugim alijansama   Savez sa drugim alijansama Empty

Na vrh Go down
 
Savez sa drugim alijansama
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ponude za savez sa drugim alijansama
» PAKT trazi savez sa nama
» Savez sa XIII Leg - Legio XIII Gemina

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BA - Bosnian Army :: Diplomacija :: Diplomacija-
Idi na: