BA - Bosnian Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BA - Bosnian Army

Forum alijanse BA
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ponude za savez sa drugim alijansama

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Dzingis Kan




Broj komentara : 19
Age : 40
Registration date : 2007-11-15

Ponude za savez sa drugim alijansama Empty
KomentarNaslov komentara: Ponude za savez sa drugim alijansama   Ponude za savez sa drugim alijansama EmptySun Dec 02, 2007 2:45 am

Da slucajno ne bi rekli da nesto radim svojevoljno otvoricu ovu temu i kad god se pojavi ponuda neke alijanse glasat cemo da vidimo sta svi misle o savezu sa nevedenom alijansom. Ako prijedlog za savez dobije dovoljan broj glasova prihvatamo ponudu ako ne onda ne prihvatamo i idemo dalje.
Samo da naglasim rok glasanja je 24 sata oni koji ne dodju na forum smatrace se da su suzdrzani tj. neutralni.
Trenutno imamo jednu ponudu pa da zapocnemo sa ovim.
Alijansa se zove -=NH=-, i da odmah napomenem faruk se nalazi u toj alijansi da ne bude da niste znali, ali dobro stoje, imaju dosta clanova i na 51. su mjestu.
Na vrh Go down
zejo




Broj komentara : 2
Age : 46
Registration date : 2007-11-26

Ponude za savez sa drugim alijansama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponude za savez sa drugim alijansama   Ponude za savez sa drugim alijansama EmptyMon Dec 03, 2007 12:49 am

sto se mene tice ja sam za svaku alijansu ako imamo koristi od nje Smile cheers
pozdrav svima (balzamico)
Na vrh Go down
 
Ponude za savez sa drugim alijansama
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Savez sa drugim alijansama
» PAKT trazi savez sa nama
» Savez sa XIII Leg - Legio XIII Gemina

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BA - Bosnian Army :: Obavijesti :: Obavijesti-
Idi na: