BA - Bosnian Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BA - Bosnian Army

Forum alijanse BA
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Humanitarna pomoc

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Popelix




Broj komentara : 28
Age : 42
Registration date : 2007-11-15

Humanitarna pomoc Empty
KomentarNaslov komentara: Humanitarna pomoc   Humanitarna pomoc EmptyTue Dec 25, 2007 10:35 am

Ovdje se mozete prijaviti kome treba pomoc u resursima a Mi cemo napraviti listu i svaki dan cemo slati resurse jednom igracu sa liste.
A prvi na listi su oni koji se prvi prijave.
Eto nadam se da necete i ovo ignorirati kao i sve ostalo jer ovo je u vasu korist.
Na vrh Go down
gloria




Broj komentara : 5
Age : 33
Registration date : 2007-12-14

Humanitarna pomoc Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Humanitarna pomoc   Humanitarna pomoc EmptyTue Dec 25, 2007 11:18 am

Super, napokon se nesto dogadja. Ja se ne javljam za pomoc jer imam dosta jaku proizvodnju samo sto me onaj glupa napada svaki dan tako da ne mogu praviti vojsku jer mi sve pobije. Sad u ova 3 dana cu napraviti barem 150 legionara pa kad dodje da mu malo vise njegovih pobiju, mozda prestane.
Joj, sad je ovo offtopic, izvinjavam se geek

javljajte se ljudi!!!
Na vrh Go down
Popelix




Broj komentara : 28
Age : 42
Registration date : 2007-11-15

Humanitarna pomoc Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Humanitarna pomoc   Humanitarna pomoc EmptyTue Dec 25, 2007 12:41 pm

Ma nista zato, napravicemo i temu za odbranu od drugih napadaca
a prvo izgradi dovoljno resurse i onda idi na vojsku, a kad te neko napada prvo pogledaj ko te napada i iz koje je alijanse jer to je veoma bitno.
Primjer: mene je napao prije 2 dana Ajon iz DM alijanse, a ja sam imao vise od 200 vojnika oko sebe ali znam da je to prva alijansa na travianu i naravno skklonim vojsku u svoje drugo selo.
I na kraju kad pogledam rezultat sta bi bilo, da poludis.
On je dosao sa 6500 macevaoca i 1500 nekih konjanika(ne znam kojih) tako da je izuzetno bitno ko te napada.
Znam da i ovo nije tema koju smo otvorili ali ovako nesto ce otprilike biti u novoj temi.
Na vrh Go down
gloria




Broj komentara : 5
Age : 33
Registration date : 2007-12-14

Humanitarna pomoc Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Humanitarna pomoc   Humanitarna pomoc EmptyWed Dec 26, 2007 2:39 am

ma mene napada neki kreten od kad sam prestala biti pod zastitom. ne napada s puno vojske a uvijek je napadao s malo vojske i to kad sam ja u skoli.
imam jako dobru proizvodnju zasad i istrazene sve jedinice osim ovna pa cu sad napraviti dvjestotinjak obrambenih dok je ova pauza od napada pa barem da i ja njemu nesto pobijem.
nek admin prebaci ovo u drugu temu ako treba zao mi je sto opet tu nastavljam
Na vrh Go down
Trazim curu(Faruk drago)




Broj komentara : 3
Age : 35
Registration date : 2007-12-27

Humanitarna pomoc Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Humanitarna pomoc   Humanitarna pomoc EmptyThu Dec 27, 2007 1:22 am

hoces da mu ja zaprijetim...
reci cu mu ja,alo buraz nemoj da dobijes po pi...
Na vrh Go down
Dzingis Kan




Broj komentara : 19
Age : 40
Registration date : 2007-11-15

Humanitarna pomoc Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Humanitarna pomoc   Humanitarna pomoc EmptyThu Dec 27, 2007 10:56 am

Samo da objavim posto se doticna gospoda ne moze ili ne zeli ni zahvaliti da je pruzena pomoc cetvorici najslabijih clanova na rangu, tako da ova ideja funkcionira iako to prolazi polako neprimjetno ali pomoc se zaista pruza i pruzace se i dalje, uz sversdnu pomoc Asteriksa koji je usput receno i kreator ove ideje i njemu idu najvece zasluge.
Na vrh Go down
gloria




Broj komentara : 5
Age : 33
Registration date : 2007-12-14

Humanitarna pomoc Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Humanitarna pomoc   Humanitarna pomoc EmptyThu Dec 27, 2007 12:26 pm

Trazim curu(Faruk drago) (citat):
hoces da mu ja zaprijetim...
reci cu mu ja,alo buraz nemoj da dobijes po pi...


nemoj mu prijetiti molim te, to mi je jako glupo, to je nešto između mene i njega i ja ću to sama riješiti a sad znam i kako.
Na vrh Go down
Sponsored content





Humanitarna pomoc Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Humanitarna pomoc   Humanitarna pomoc Empty

Na vrh Go down
 
Humanitarna pomoc
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» pomoc-trebam resursa
» od sada je pomoc od velikih zagarantova

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BA - Bosnian Army :: Pomoć :: Pomoć-
Idi na: