BA - Bosnian Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BA - Bosnian Army

Forum alijanse BA
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Malo o razvijanju sela

Go down 
4 posters
AutorPoruka
metro
Admin
metro


Female Broj komentara : 47
Age : 39
Registration date : 2007-11-15

Malo o razvijanju sela Empty
KomentarNaslov komentara: Malo o razvijanju sela   Malo o razvijanju sela EmptyFri Nov 16, 2007 12:11 am

Evo ovako, ovo je napisao jedan jako pametni momak koji si sad već razvija treće selo a počeo je prije 2 mjeseca igrati. Mislim da bi moglo pomoći ovima novim i slabijima, pa evo, prepisujem vam tekstić:

"...možda se isto pitate zašto toliko resurse forsiram? pa eto, bez njih baš i nećete moc gradit u selu zar ne? a ako dignete resurse, na npr 300/h, prije nego počnete razvijat infrastukturu (znaci sve ono sto gradite u centru sela) možete si mislit koliko će sve ić brze, koliko ce to ljepše izgledat kad cete moc napravit vise od 2 zgrade dnevno a i meni je recimo igra zanimljivija ako se stvari malo brze odvijaju.

uglavnom, zelim vam pokazati kako treba razvijati resure na sljedecoj slici.

https://2img.net/r/ihimizer/img205/2851/g1ad5.jpg

ovdje imamo "ravnotezu" do koje je moguće brzo doći. naime, proizvodnja nam je sada 20 l 24 l 15 l 10 a da to sve igradimo trebalo nam je max 2 dana (nisam točno računao pa najte zamjerit ako nije 100% točno)

znači, ako gradimo u svakom polju i dizemo po lvl tako da pazimo na neki omjer...npr 5:6:4:3...češće ćemo gradit i brže ćemo se razvijat. evo, ja recimo igram od 10.9. i na početku nisam tako gradio no kad sam počeo evo, sad imam 137 populaciju i proizvodnju 183 l 200 l 149 l 122 a to ne bi imao da sam primarno ovo gradio a resure kad ih vec stvarno ponestane...

https://2img.net/r/ihimizer/img360/4884/allrn4.jpg

logično, mogao sam imati veću populaciju da sam gradio kao ovdje gore al ne bi imao nikakvih prihoda skoro. populacija nije toliko važna, kasnije će vam skočit kad krenete na vojsku i infrastrukturu ko ludo. no do tad treba razvit resurse da imamo s čime graditi

naravno, ne morate s držat gore navedenog omjera ko ludi, to više po osjecaju iako vam drvo i glina uvijek moraju bit visoko."


nadam se da će vam koristiti
Na vrh Go down
maximian




Male Broj komentara : 40
Age : 41
Registration date : 2007-11-15

Malo o razvijanju sela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Malo o razvijanju sela   Malo o razvijanju sela EmptyFri Nov 16, 2007 12:23 am

hvala na korisnom savjetu, takvi nam tereba vise e sada mene interesuje sta je vaznije za odbranu, graditi bedem ili skladiste da ne mogu uzeti resurse? i sta se desava ako neko pokusa da osvoji selo i kolko sluzi bedem???
Na vrh Go down
metro
Admin
metro


Female Broj komentara : 47
Age : 39
Registration date : 2007-11-15

Malo o razvijanju sela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Malo o razvijanju sela   Malo o razvijanju sela EmptyFri Nov 16, 2007 12:27 am

bedem ti nicemu ne sluzi dok nemas nekoliko stotina vojske, tek se onda osjeti njegova funkcija u obrani... za sad ti je najbolje da imaš barem 2 skrovišta na levelu 10
Na vrh Go down
metro
Admin
metro


Female Broj komentara : 47
Age : 39
Registration date : 2007-11-15

Malo o razvijanju sela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Malo o razvijanju sela   Malo o razvijanju sela EmptyFri Nov 16, 2007 12:30 am

ako vam engleski nije problem, ovo je super stranica tu možete sve pronaći što vas zanima

http://help.travian.com/
Na vrh Go down
Hajdin




Broj komentara : 2
Age : 29
Registration date : 2007-12-04

Malo o razvijanju sela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Malo o razvijanju sela   Malo o razvijanju sela EmptyWed Dec 05, 2007 9:04 pm

mozel pomoc. kada posajem vojsu na neko selo ,gdje mogu naci za koliko ce moji vojnici doci i koliko sam resulsa uspio ukrasti. A i odabrao sam Pjacka Question
Na vrh Go down
arijana_c




Female Broj komentara : 15
Age : 38
Registration date : 2007-11-26

Malo o razvijanju sela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Malo o razvijanju sela   Malo o razvijanju sela EmptyThu Dec 06, 2007 10:15 am

Ja imam problem oko vojske.Izgradila sam 3 sklonista.
Medjutim imam onog sto me stalno napada ,tako da nemogu graditi vojsku jer mi sve pobije.
Resurse vise ne uzima,ali osjecam se ko kreten jer nemogu da se branim.
Jedan od igraca alijanse mi je rekao da mogu graditi vojsku i slati je nekome.Kako to funkcionise,kako da posaljem vojsku ,a da to nije napada.
Jedno skloniste mi je na 10,drugo na 9 ,a trece na 5.
Jeli to dovoljno.Da li mogu sada mirno da samo skupljam resurse,a da mi taj napadac nista ne uzima?
Na vrh Go down
Sponsored content





Malo o razvijanju sela Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Malo o razvijanju sela   Malo o razvijanju sela Empty

Na vrh Go down
 
Malo o razvijanju sela
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BA - Bosnian Army :: Pitanja :: Pitanja-
Idi na: