BA - Bosnian Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BA - Bosnian Army

Forum alijanse BA
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Savezništvo sa -=NH=-

Go down 
+3
Dzingis Kan
Popelix
metro
7 posters

Da li ste za ili protiv saveza sa alijansom -=NH=-?
za
Savezništvo sa -=NH=- Vote_lcap91%Savezništvo sa -=NH=- Vote_rcap
 91% [ 10 ]
protiv
Savezništvo sa -=NH=- Vote_lcap9%Savezništvo sa -=NH=- Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Ukupno glasova : 11
 
Poll closed

AutorPoruka
metro
Admin
metro


Female Broj komentara : 47
Age : 39
Registration date : 2007-11-15

Savezništvo sa -=NH=- Empty
KomentarNaslov komentara: Savezništvo sa -=NH=-   Savezništvo sa -=NH=- EmptySun Dec 02, 2007 6:14 pm

Kao što vidite alijansa -=NH=- nam je ponudila savezništvo. Alijansa ima 15 članova i na 48. mjestu je. Na vama je da odlučite želite li da sklopimo savez s tom alijansom.

glasati se može 24 sata od trenutka kada se anketa pojavila. Molim sve koji ostave glas da se upisu da su glasali tako da imamo uvid tko je sve glasao.

hvala
Na vrh Go down
metro
Admin
metro


Female Broj komentara : 47
Age : 39
Registration date : 2007-11-15

Savezništvo sa -=NH=- Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Savezništvo sa -=NH=-   Savezništvo sa -=NH=- EmptySun Dec 02, 2007 6:57 pm

evo, bit ću prva...
kad glasate samo upišite još ovdje glasao ili glasala da znamo tko sluša a tko ne Very Happy
Na vrh Go down
Popelix




Broj komentara : 28
Age : 43
Registration date : 2007-11-15

Savezništvo sa -=NH=- Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Savezništvo sa -=NH=-   Savezništvo sa -=NH=- EmptySun Dec 02, 2007 7:41 pm

Ja sam glasao za, jer mislim da bi nam dobro dosao jos po neki savez
Na vrh Go down
Dzingis Kan




Broj komentara : 19
Age : 40
Registration date : 2007-11-15

Savezništvo sa -=NH=- Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Savezništvo sa -=NH=-   Savezništvo sa -=NH=- EmptySun Dec 02, 2007 7:47 pm

I ja san naravno glasao Za, evo ljudi su mi opet poslali poruku sad pitaju i za NNP.
Na vrh Go down
metro
Admin
metro


Female Broj komentara : 47
Age : 39
Registration date : 2007-11-15

Savezništvo sa -=NH=- Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Savezništvo sa -=NH=-   Savezništvo sa -=NH=- EmptySun Dec 02, 2007 8:44 pm

pa ako smo u savezu logično je da se nećemo međusobno napadati. zašto onda pisati i jedno i drugo? taj NNP je nepotreban ako se prihvati savezništvo, a izgleda da hoće.
Na vrh Go down
bax

bax


Broj komentara : 10
Age : 40
Registration date : 2007-12-02

Savezništvo sa -=NH=- Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Savezništvo sa -=NH=-   Savezništvo sa -=NH=- EmptySun Dec 02, 2007 9:47 pm

to je ok sto da ne
Na vrh Go down
maximian




Male Broj komentara : 40
Age : 41
Registration date : 2007-11-15

Savezništvo sa -=NH=- Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Savezništvo sa -=NH=-   Savezništvo sa -=NH=- EmptySun Dec 02, 2007 11:26 pm

pa sto ne prihvatite vec, sta cekat kad su tako dobri, samo da vidimo ko kod nas sklapa te saveze da mi poradimo malo na tome, i hocel iko da se ukljuci pa da vidimo sta mozemo sto nam clanove napadaju samo tako, daj te svi malo, ako ko koga zna u nekoj jacoj alijansi da to malo pogura
Na vrh Go down
Guest
Gost




Savezništvo sa -=NH=- Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Savezništvo sa -=NH=-   Savezništvo sa -=NH=- EmptyMon Dec 03, 2007 1:28 am

za...
Na vrh Go down
MAXIMUM XXX

MAXIMUM XXX


Male Broj komentara : 22
Age : 49
Registration date : 2007-11-23

Savezništvo sa -=NH=- Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Savezništvo sa -=NH=-   Savezništvo sa -=NH=- EmptyMon Dec 03, 2007 10:52 am

Ja ne zaboravljam izdaju dakle NE!!!
Mada malo kasno svakako.
pirat
Na vrh Go down
arijana_c




Female Broj komentara : 15
Age : 38
Registration date : 2007-11-26

Savezništvo sa -=NH=- Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Savezništvo sa -=NH=-   Savezništvo sa -=NH=- EmptyMon Dec 03, 2007 7:43 pm

ja sam ZA
Na vrh Go down
Sponsored content





Savezništvo sa -=NH=- Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Savezništvo sa -=NH=-   Savezništvo sa -=NH=- Empty

Na vrh Go down
 
Savezništvo sa -=NH=-
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BA - Bosnian Army :: Diplomacija :: Diplomacija-
Idi na: