BA - Bosnian Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BA - Bosnian Army

Forum alijanse BA
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 pomozi te ljudi...

Go down 
4 posters
AutorPoruka
dure




Broj komentara : 7
Age : 43
Registration date : 2007-11-23

pomozi te ljudi... Empty
KomentarNaslov komentara: pomozi te ljudi...   pomozi te ljudi... EmptySun Nov 25, 2007 1:23 am

pozz..
ima mali probljema pa ako mi moze neko da pomogne molio bih, evoo cemu se radi,nesto sam cakao ono ove npc trgovine i nepaznjom su mi nestali svi resursi pa sad ako moze neko nesto da uradi po tom pitanju, da mi vrat ili pozajmni nesto resursajer ja sad nemam ni za vode
unaprijesd hvala
Na vrh Go down
maximian




Male Broj komentara : 40
Age : 41
Registration date : 2007-11-15

pomozi te ljudi... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pomozi te ljudi...   pomozi te ljudi... EmptySun Nov 25, 2007 1:41 am

evo prvog primjera da vidimo sloznost alijanse, drug je u nevolji, kako da reagujemo??? od mene imas odamh karavan:)
Na vrh Go down
metro
Admin
metro


Female Broj komentara : 47
Age : 39
Registration date : 2007-11-15

pomozi te ljudi... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pomozi te ljudi...   pomozi te ljudi... EmptySun Nov 25, 2007 1:45 am

ja već poslala prije pola sata... dure nemoj trošiti zlato na gluposti Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
Popelix




Broj komentara : 28
Age : 43
Registration date : 2007-11-15

pomozi te ljudi... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pomozi te ljudi...   pomozi te ljudi... EmptySun Nov 25, 2007 3:16 am

Dure jarane poslao sam ti i ja malo resursa ako treba vise samo trazi, trenutno nemam puno zita al kad se skupi odmah ti saljem.
Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





pomozi te ljudi... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: pomozi te ljudi...   pomozi te ljudi... Empty

Na vrh Go down
 
pomozi te ljudi...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BA - Bosnian Army :: Pomoć :: Pomoć-
Idi na: