BA - Bosnian Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BA - Bosnian Army

Forum alijanse BA
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Izdaja????

Go down 
3 posters
AutorPoruka
metro
Admin
metro


Female Broj komentara : 47
Age : 39
Registration date : 2007-11-15

Izdaja???? Empty
KomentarNaslov komentara: Izdaja????   Izdaja???? EmptyWed Nov 21, 2007 3:23 am

Večeras u 23:42 sam dobila ovu poruku od Pascala (diplomata *CRO|W* alijanse):

Pozdrav Metro,

Ja sam iz CRO|W aliajnse.

Naime, evo ti transrkipt jedne poruke koju smo dobili

" pravo sam izasao iz alijanse BA,zbog neslaganja druze,kunem se Bogom dok sam ja bio u alijansi bilo je sve ok u vezi vas,nesmijem reci sta oni misle o vasoj alijansi,ali bolje je da ponistite NNP za sada,ali kada se ja vratim da ponovo sklopimo,i samo ti kazem cuvaj se Metro iz alijanse moje bivse,jer ona ti ne zeli dobro...Ja kao prijatelj ti to govorim,a onog Dzingisa pocni ponovo napadati,jer i on ti ne zeli dobro,mozes li im samo reci kad se Faruk vrati onda moze NNp...jel dogovoreno.
A u medjuvremenu i dalje napadaj Metro i Dzingisa.Ok"

Zanima nas istinitost ovih navoda, radi boljih odnosa nadam se da ćeš odgovoriti istinito i da ovo neće narušiti naše odnose.

Pozdrav,
Marin



Što mislite o ovome?

P.S.: Molila bih da nitko ne radi ništa na svoju ruku prije nego se svi zajedno dogovorimo.
Pošto je mala vjerojatnost da ćemo se sresti na chatu svi istovremeno, ostavljajte ovdje svoje komentare tako da u svakom trenutku svaki član alijanse može vidjeti što tko misli.
Na vrh Go down
Dzingis Kan




Broj komentara : 19
Age : 40
Registration date : 2007-11-15

Izdaja???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izdaja????   Izdaja???? EmptyWed Nov 21, 2007 11:06 am

Ne mogu da vjerujem da je to ucinio ako je ucinio, ne znam sta bi rekao sokirian sam. Pa kako on ocekuje da se vrati u alijansu nakon ovog.
Na vrh Go down
metro
Admin
metro


Female Broj komentara : 47
Age : 39
Registration date : 2007-11-15

Izdaja???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izdaja????   Izdaja???? EmptyWed Nov 21, 2007 12:50 pm

Nikako, takve ne trebamo... Ni ja ne mogu vjerovati da je mogao tako nešto napraviti, ja sad očekujem odgovor od tog Pascala, pa ćemo vidjeti što kaže... Objasnila sam da mi, a pogotovo ja nemamo ništa ni protiv njega ni protiv njegove alijanse i da nam na taj način izgleda Faruk želi pokazati da ne možemo bez njega, jer kao, on je otišao, ovi nas napadaju, a kad se vrati oni prestanu, samo zato što je bio ljubomoran na Popelixov posao... i zamolila sam ih da ipak ne napadaju, ali da oni odluče sami šta je ispravno...
Na vrh Go down
metro
Admin
metro


Female Broj komentara : 47
Age : 39
Registration date : 2007-11-15

Izdaja???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izdaja????   Izdaja???? EmptyWed Nov 21, 2007 1:51 pm

evo ovo sam jutros dobila od Pascala:

Pascal 21.11.07
Zahvale u ime *CRO*i *CRO|W* saveza 11:47:53
Pozdrav Marina,

Bio sam u pravu što se njega tiče. Mali manipulator koji sebe smatra važniji nego što jest.

Uglavnom Marina zahvaljujem ti na ovome, nikakvi napadi neće biti poduzeti protiv vas, Suicidal je napao Dzingisa jednom i zbog toga mu je žao, naime Sui nije smatrao da bi Frauk mogao lagati, ali napda više neće biti.

Protiv Frauka ćemo poduzeti mjere zbog laganja i pokušaja manipulacije.

Pozdrav,
Marin
Na vrh Go down
iceman




Male Broj komentara : 6
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-26

Izdaja???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izdaja????   Izdaja???? EmptyTue Nov 27, 2007 4:12 am

Ej raja novi sam pa nisam bas u toku sta se sve desavalo ispocetka.

Ovog Faruka treba sravniti sa zemljom!!!

To je moje misljenje
Na vrh Go down
Sponsored content





Izdaja???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izdaja????   Izdaja???? Empty

Na vrh Go down
 
Izdaja????
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
BA - Bosnian Army :: Obavijesti :: Obavijesti-
Idi na: